facebook

Drodzy Miłośnicy Sztuk Walki zapraszamy Was do współpracy z WKSF Poland.

  MG 7201

Licencja Członkowska: W poczet członków przyjmujemy wszystkie kluby angażujące się w życie federacji ( otwarte zawody, zgrupowania itp).  Wydanie licencji członkowskiej WKSF jest bezpłatne. 

Amatorska Rywalizacja Sportowa: Zapraszamy dorosłych i dzieci do udziału w turniejach WKSF w regulaminach light contact, kick light, semi contact (pointfighting), kalaki, tarditional forms, musical forms, full contact, low kick, MMA. Turnieje mają charakter otwarty, do udziału w nich nie jest wymgana klubowa licencja członkowska.

Walki o zawodowe tytuły: Najlepsi zawodnicy mogą zmierzyć się o zawodowe tytuły Mistrzów Polski, Świata i Europy WKSF

Kadra Polski Kickboxingu WKSF Poland: Najlepsi zawodnicy mają szansę na awans do Kadry Polski federacji WKSF

Organizacja zawodów WKSF Poland: UWAGA ! Organizowanie zawodów w kickboxingu lub karate WKSF Poland nie niesie ze sobą konieczności wnoszenia żadnej opłaty do centrali federacji.

Obozy: Zapraszamy do udziału w letnich i zimowych obozach szkoleniowych.

Egzaminy: Nadajemy także stopnie Uczniowskie i Mistrzowskie (czarne pasy). Posiadacz Czarnego Pasa WKSF może otrzymać licencję egzaminatora : 1 Dan - do 5. stopnia uczniowskiego,  2 Dan do - 1. stopnia uczniowskiego.

 

W sprawie pytań prosimy o kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

04

fot: źródło www.wksf.org